قالب وردپرس درنا توس
خانه » پالایش ، ضدعفونی و بوزدایی هوا » * پالایش وضدعفونی هوا (خنثی کننده بو )

* پالایش وضدعفونی هوا (خنثی کننده بو )

 

پالایشگر هوا

 

 

غلظت های متوسط ازن بیرون از ساختمان در یک منطقه یبن p pm ۵./. – ٣./. میباشد. بیشترین سطوح طبیعی موجود در کنار ساحل دریاها ، جنگلها و مناطق کوهستانی ، مکانهایی که مردم برای صرف تعطیلات و رفع خستگی به آنها میروند ، یافت می شود . هوای تازه و نیرو بخش پس از یک طوفان به همراه رعد و برق بهاری بخاطر تولید طبیعی ازن می باشد.
سیستم “خنثی کننده بو” بوسیله اکسیژن فعال (ازن ( OZONE ، جدیدترین، مؤثرترین و بی‌خطرترین تکنولوژی خنثی‌سازی بو در جهان جهت رفع بوهای نامطبوع
این دستگاه هوای اطراف خود را به داخل هدایت کرده و با استفاده از تکنولوژی کرونا و تخلیه انرژی لازم یک / پنجم مولکولهای اکسیژن موجود در هوا را شکسته و در یک فرآیند طبیعی تبدیل به اتم اکسیژن یا همان اکسیژن فعال نموده و در محیط رها می سازد . از آنجائیکه اکسیژن فعال به تنهایی هویتی ندارد سریعا با آلودگی های اطراف خود پیوند نموده و ساختار مولکولی آنان را تجزیه و اکسید می نماید ، و در نهایت اتم های اکسیژن با هم پیوند خورده و مجددا به اکسیژن تبدیل می شوند . و از یک سیر اکسیژن به اکسیژن عمل پالایش و ضد عفونی به نحو حیرت آوری انجام می گردد . دقیقا مانند زمانی که در طبیعت رعد و برق ایجاد می گردد و بر اثر تخلیه انرژی باعث شکسته شدن مولکول های اکسیژن موجود در هوا شده و هوا را پالایش و ضدعفونی می نماید . این عملکرد زیبا و دقیق قابلیت تغییر ساختار اواع آلودگی های مانند منواکسید کربن ، دود سیگار ، ترکیبات آلی احتراقی و غیر احتراقی ، اکسید های ازت ، دی اکسید گوگرد ، گاز رادون ، ویروس ، میکروب ، قارچ ، باکتری ، سموم کشاورزی ، هرگونه بوی نامطبوع و غیره را دارد .
آیا ازن ایمن و بی خطر است ؟
تقریبا مانند هر چیز دیگر ، حتی اکسیژن ، چنانچه در معرض مقادیر زیاد ازن برای مدت زمان زیادی قراربگیرید میتواند خطرناک باشد. همانطور که اشاره شد ، غلظتهای طبیعی ازن خارج از ساختمان در محیطهای پاک بین ppm ۵./. – ٣./. متغیر است . اداره غذا و دارویی آمریکا تنفس ppm ۵./. ، ٢۴ ساعته در روز را ایمن و بی خطر می داند .این یک استاندارد محتاطانه است زیرا غلظت های طبیعی ازن اغلب به ppm ۶۵ ./. ،یعنی ٢۵ درصد از محدوده عنوان شده توسط اداره غذا و دارو ، میرسد .
ازن یکی از قوی ترین مواد گندزدا و بوبر طبیعی است که به دانش بشری شناسانده شده است . ازن ( اکسیژن فعال ) تنها بوها و مواد خطرناک را نمی پوشاند بلکه آنها را در سطح ملکولی از بین می برد .
جالب است بدانید اکسیژن رها شده توسط این دستگاه در محیط با عث تجزیه هر گونه عوامل بیماری زای واگیر دار گردیده و انسان و دیگر موجودات زنده در محل را کاملا محافظت می نماید .
بسیار حائز اهمیت است که اکسیژن فعال تولیدی این دستگاه مانند بو در تمام منافذ اطراف نفوذ کرده و مساحت فوق العاده بالایی را با سرعت زیاد پوشش می دهد .
مزایا و ویژگی های دستگاه :
قوی ترین حذف کننده گرد و غبار موجود در هوا
حذف باکتری ها ، ویروس ها و قارچ ها ( استریل کردن سطح اجسام )
حذف دود سیگار و قلیان موجود در محیط
حذف گرده های گیاهان غبار شناور و بوی حیوانات خانگی
حذف میکروب ها و ویروس های نفوذ کرده به داخل اجسام
بدون فیلتر
مصرف بسیار پایین برق
فضای قابل پوشش دهی بالا
قابل استفادی در خانه – آشپزخانه
قابل استفاده در سرویسهای بهداشتی
قابل استفاده در مطب پزشکان و داروخانه ها
قابل استفادی در چاپ خانه های کوچک
قابل استفادی در دفاتر کار و مغازه ها
سبک و قابل حمل و کم جا
در اینجا تصویری می بینید که روش حذف میکروارگانیسمها را نشان می دهدپالایش هوا

مطلب پیشنهادی

* کاربرد اکسیژن فعال برای ضدعفونی مرغ، ماهی و گوشت قرمز

ضدعفونی مرغ، ماهی و گوشت قرمز     حذف آلاینده های میکروبی موجود درسطح پوست، جلوگیری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =